UL. ZAJEZDNA 9, 11
 44-200 RYBNIK


TEL. 723 501 001, 606 790 585

 

ZAPRASZAMY
PN. - SOB. 8:00 - 21:00

NOWOŚCI
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprzedni Następny

Stylizacja paznokci

paznokcie

APTOS-EXCELLENCE


aptos slider

Trichoskopia

trich1

Komputerowe badanie włosów i skóry głowy.

 

czytaj więcej...

 

FotoFinder

fotofinderZautomatyzowane Mapowanie Ciała

 

Czytaj więcej...

NOWOŚĆ - VIVACE

vivaceNowoczesna technologia odmładzania skóry

czytaj więcej

PREZENT DLA KOGOŚ BLISKIEGO

podarunek

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

NNM LIPO KONTOUR-MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Nowoczesny, nieinwazyjny zabieg służący efektywnemu modelowaniu sylwetki. Dzięki niemu możemy uporać się z tkanką tłuszczową, zwalczyć cellulit bądź wykonać bezinwazyjny lifting skóry. NNM wykorzystuje specjalne impulsy elektryczne zaprojektowane w celu łagodzenia przekrwienia tkanki.


KORZYŚCI Z ZABIEGU:
Zabieg wykonywany jest bez użycia igieł, co wyklucza odczuwanie bólu. Jest on przyjazny dla pacjentów, nie towarzyszą mu okresy rekonwalescencji. Jest zabiegiem o bardzo wysokiej skuteczności, którego efekty są znakomite i trwale na wszystkich rodzajach skóry. Medyczna metoda transdermalnej penetracji o udowodnionym klinicznie i naukowo działaniu.

ROZPUSZCZANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Zabieg rozpuszczania i usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą NNM Lipo Kontour to alternatywa dla klasycznej lipolizy czy też liposukcji. Za pomocą NNM Lipo Kontour w tkankę tłuszczową wprowadzone zostają substancje aktywne, które po wniknięciu do komórki wywołują rozpad trójglicerydów i wydalenie ich z organizmu poprzez wątrobę. Głównym składnikiem substancji aktywnych jest fosfatydylocholina (PPC) – naturalna substancja znajdująca się w ludzkim ciele, która ma za zadanie rozbijanie komórek tłuszczowych i cholesterolu.

ZWALCZANIE CELLULITU

Metoda NNM opiera się na nowej technice zwanej Aquaforezą, w której technologia laserowa i impulsy elektryczne pomagają reaktywować w tkankach specyficzne procesy fizjologiczne mające wpływ na rozwój cellulitu. Specjalne opracowanie środków o działaniu miejscowym w połączeniu z przewodzącym żelem tworzy substancje aktywne o silnym działaniu nawilżającym, przeciwutleniającym i stymulującym metabolizm.

LIFTING SKÓRY

Bezinwazyjny lifting skóry, który ma na celu ujędrnienie wiotczejącej skóry. Opiera się on na przezskórnym dostarczeniu substancji aktywnych. Terapia ma na celu redukcję zwiotczałej skóry oraz przebudowę kolagenu.

sklep