UL. ZAJEZDNA 9, 11
 44-200 RYBNIK


TEL. 723 501 001, 606 790 585

 

ZAPRASZAMY
PN. - SOB. 8:00 - 21:00

NOWOŚCI
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprzedni Następny

Stylizacja paznokci

paznokcie

APTOS-EXCELLENCE


aptos slider

Trichoskopia

trich1

Komputerowe badanie włosów i skóry głowy.

 

czytaj więcej...

 

FotoFinder

fotofinderZautomatyzowane Mapowanie Ciała

 

Czytaj więcej...

NOWOŚĆ - VIVACE

vivaceNowoczesna technologia odmładzania skóry

czytaj więcej

PREZENT DLA KOGOŚ BLISKIEGO

podarunek

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Usuwanie zmarszczek

TOKSYNA BOTULINOWA- sposób na wygładzenie zmarszczek. Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w małej dawce w kilka precyzyjnie wybranych miejsc na twarzy. Toksyna Botulinowa likwiduje lwie bruzdy, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki mimiczne. To naturalna substancja blokująca działanie komórek nerwowych przekazujących impulsy do mięśni. Hamuje w sposób odwracalny wydzielanie acetylocholiny, dzięki czemu przewodnictwo nerwowo- mięśniowe jest zablokowane i mięsień nie kurczy się.

 

Jak wygląda zabieg?

Najczęściej miejscem poddanym terapii bywa górna część twarzy. Zabieg wykonywany jest przez lekarza, który podskórnie - przy pomocy bardzo cienkiej igły - ostrzykuje wyznaczony obszar zabiegowy niewielkimi dawkami preparatu. Procedura zabiegowa jest szybka i prosta, a całość zabiegu trwa 15-30 minut.

 

W celu usuwania zmarszczek stosowane są również produkty z kwasem hialuronowym Stylage. To zaawansowana technologia, łącząca w sobie kwas hialuronowy i mannitol (naturalny antyoksydant). Dzięki swojej plastyczności StylAge pozwala na stosowanie najbardziej wysublimowanych technik iniekcji, przy jednoczesnym okresie utrzymywania się 9-12 miesięcy.


Produkty Stylage są dostosowane do każdego rodzaju zmarszczek, występują odpowiednio w rozmiarze S, M, L. Produkt jest polecany do korekcji i wygładzenia pierwszych zmarszczek; korekcji średniogłębokich i głębokich bruzd oraz fałdów skóry, korekcji okolicy oka i doliny łez oraz poprawy jakości skóry.

 

stylage s stylage m stylage l

 

 

 

 

sklep