UL. ZAJEZDNA 9, 11
 44-200 RYBNIK


TEL. 723 501 001, 606 790 585

 

ZAPRASZAMY
PN. - SOB. 8:00 - 21:00

NOWOŚCI
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Poprzedni Następny

Stylizacja paznokci

paznokcie

APTOS-EXCELLENCE


aptos slider

Trichoskopia

trich1

Komputerowe badanie włosów i skóry głowy.

 

czytaj więcej...

 

FotoFinder

fotofinderZautomatyzowane Mapowanie Ciała

 

Czytaj więcej...

NOWOŚĆ - VIVACE

vivaceNowoczesna technologia odmładzania skóry

czytaj więcej

PREZENT DLA KOGOŚ BLISKIEGO

podarunek

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Peelingi

Peeling medyczny jest również określany mianem dermopeelingu i polega na kontrolowanym usuwaniu naskórka na różnej głębokości, w zależności od użytej substancji, jej stężenia oraz czasu aplikacji. Różnicę w wyglądzie skóry możemy zaobserwować już po pierwszym zabiegu. Dzięki peelingowi zostaje przywrócona prawidłowa struktura skóry, poprawia się nawilżenie i elastyczność skóry, a cera jest widocznie wygładzona i promienna. 

 

Czym różni się peeling medyczny od peelingu wykonanego w domu?

Peeling medyczny ma tą przewagę nad peelingami wykonywanymi w domu, że pozwala uporać się nieomal ze wszystkimi problemami skóry. Peelingi medyczne dają możliwość usunięcia warstwy naskórka na różnych poziomach uzyskując w ten sposób pożądany efekt.

 

Stosowane w leczeniu:

 • trądziku i blizn potrądzikowych, skóry łojotokowej, fotostarzenia
 • dyschromii: melasma, przebarwień pozapalnych, piegów
 • blizn i keloidów
 • trądziku w fazie aktywnej z krostami ropnymi
 • dyskeratozy i hiperkeratozy
 • wspomagania leczenia rozstępów skóry

 

LINIA MANDEL PEEL

preparat powstał na bazie kwasu migdałowego. Rodzaj peelingu dobierany jest w zależności od problemu skóry: Mandel 50, Mandel 60, Mandel 60 PLUS, Mandel COMBI, Mandel PLUS, Mandel S, Mandel T. 

Zabieg jest bezbolesny, złuszczenie naskórka po peelingu jest znikome, łatwe do ukrycia poprzez nawilżenie kremami. Może być wykonywany o każdej porze roku. Peeling daje natychmiastowy efekt świetlistości i oczyszczenia skóry.

 

LINIA PYRUVIC PEELING

składnikiem aktywnym preparatu jest kwas pirogronowy. Doskonale sprawdza się w walce ze skórą łojotokową, z trądzikiem oraz przebarwieniami pozapalnymi. Dzięki szybkiej penetracji w skórę właściwą, pozwala na uzyskanie w krótkim czasie dobrych efektów estetycznych. Dobierane są różne formuły peelingów z kwasem pirogronowym w zależności od niedoskonałości i problemów skóry.

 

EASY PEEL

zawiera w swoim składzie kwas trójchlorooctowy w niskim stężeniu, kwas askorbinowy i kwas cytrynowy. Peeling ma działanie odświeżające, odmładzające, przeciwzmarszczkowe.

 

AHA PEELING GEL

 

LINIA ENERPEEL

to preparaty dostosowane do indywidualnych potrzeb: opracowane zostały z myślą o różnych potrzebach skóry. Wzbogacona formuła: oprócz składników złuszczających preparaty ENERPEEL mogą zawierać inne substancje czynne współdziałające z aktywnością kwasów.

 

LINIA MENE & MOY SYSTEM

-Peeling TCA, który jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów na powierzchniowe defekty skóry. Redukuje płytkie blizny i zmarszczki oraz powierzchniowe przebarwienia skórne. 


-Glycolic Acid Peel- kwas glikolowy ma bardzo efektywne działanie nawilżające, złuszczające powierzchniową warstwę naskórka, oraz wspomaga odnowę i regenerację skóry właściwej


-Alfa & Beta Complex Gel- peeling  jest mieszanką kwasu glikolowego, salicylowego oraz rezorcyny. Jest to powierzchowny lub średniogłęboki peeling, powodujący złuszczanie pomiędzy kwasem glikolowym, a kwasem trójchlorooctowym


-Yellow Peel- stanowi on mieszankę kwasu retinowego, kjowego, azaleinowgo , fitowego, witaminy C i bisabololu.Peeling ma działanie złuszczające poprzez zastosowanie w I fazie zabiegu kwasu glikolowego i kwasu salicylowego, z kolei kwas retinolowy oraz witamina C w II fazie zabiegu ma działanie stymulujące. Pozostałe składniki peelingu stanowią blokadę endogenicznej syntezy melaniny usuwając istniejące przebarwienia i zapobiegając powstawaniu nowych.

 

LINIA PIROGRONOWA

peelingi z tej linii zawierają kwas pirogronowy oraz kwas mlekowy. Doskonale regulują wydzielanie sebum, likwidują zaskórniki, redukują blizny i przebarwienia pozapalne oraz wyrównują koloryt skóry.

 

PEELINGI WYBIELACJĄCE

-Cosmelan- to jedna z najskuteczniejszych terapii usuwania przebarwień, odpowiednia do każdego fototypu i rodzaju skóry. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, dodatkowo można wykonywać go o każdej porze roku. Cosmelan hamuje tyrozynę, która bierze udział w produkcji melaniny. Składniki aktywne preparatu (kwas kojowy, kwas fitowy, kwas askorbinowy, arbutyna, palmitynian retinolu) blokują powstanie przebarwień, a nawet odwracają zmiany, które zaszły.


-Dermamelan- zabieg jest bezpieczniy, bezboleny i odpowiedni dla każdego rodzaju przebarwień i skóry. Czynnikami aktywnymi Dermamelanu jest kombinacja substancji chemicznych i wyciągów roślinnych (wit. A,C,E, kwas salicylowy, kwas azelainowy i kojowy, wyciąg z aloesu i lukrecji).

 

PHFORMULA

Gama pHformula powstała na bazie kosmeceutyków nowej generacji oraz dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarzy. Unikalny system resurfacingu (przebudowy) wycelowany jest w szereg chorób skóry takich jak przedwczesne starzenie się, wrażliwość skóry, trądzik różowaty, trądzik i hiperpigmentacja. Unikalna formuła składników stosowanych w dermatologii oferuje najbardziej kompleksowe rozwiązania zapobiegawcze i regenerujące do pielęgnacji skóry, dostępne bez recepty. Linia pHformula posiada produkty przygotowujące do resurfacingu (przebudowy skóry), zabiegu resurfacingu, podtrzymujące jego efekty oraz pielęgnacyjne, a wszystko to dzięki najbardziej zaawansowanemu systemowi leczenia. pHformula stanowi również doskonałe uzupełnienie procedur medycznych.

 

PHFORMULA ZABIEGI RESURFACINGU SKÓRY

Procedury pHformula Resurfacing skóry zostały specjalnie zaprojektowane tak aby koncentrować się na głównych problemach skóry. Rzadko się zdarza, że mamy tylko jeden problem do zdiagnozowania i leczenia. Dzięki unikalnemu systemowi pH problemy skórne pacjentów są najczęściej rozwiązywane poprzez łączenie różnych procedur resurfacingu skóry zawsze odpowiednim zestawem, wraz z kuracjami domowymi przed i po.  

 

sklep