UL. ZAJEZDNA 9, 11
 44-200 RYBNIK


TEL. 723 501 001, 606 790 585

 

ZAPRASZAMY
PN. - SOB. 8:00 - 21:00

NOWOŚCI
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprzedni Następny

Stylizacja paznokci

paznokcie

APTOS-EXCELLENCE


aptos slider

Trichoskopia

trich1

Komputerowe badanie włosów i skóry głowy.

 

czytaj więcej...

 

FotoFinder

fotofinderZautomatyzowane Mapowanie Ciała

 

Czytaj więcej...

NOWOŚĆ - VIVACE

vivaceNowoczesna technologia odmładzania skóry

czytaj więcej

PREZENT DLA KOGOŚ BLISKIEGO

podarunek

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Kadra

 

NASI LEKARZE SPECJALIŚCI:

 

dr n. med. Mariola Kunicka-Wolf - Specjalista Dermatolog Wenerolog

Urodziła się 29.08.1971 roku w Wodzisławiu Śląskim. W 1996 roku ukończyła studia na wydziale lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Swoją pracę zawodową związała z dermatologią. Po zrealizowaniu kursów specjalizacyjnych, zdała z wyróżnieniem egzamin pierwszego stopnia z dermatologii i wenerologii, a następnie wraz ze zmianą zasad specjalizacji, egzamin w nowym trybie, uzyskując tytuł specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii.

Ukończyła wiele kursów specjalizacyjnych z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Ukończyła kursy specjalizacyjne m.in. we Francji- Paryż, w Szwecji- Sztokholmie oraz Hiszpanii- Barcelona. Swoją pracę zawodową wspiera publikacjami naukowymi. Aktualnie jest na etapie realizacji publikacji do pracy habilitacyjnej dotyczącej tematyki układowych chorób tkanki łącznej. Jest Adiunktem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

 

dr n. med. Barbara Sobala- Szczygieł- Specjalista Chorób Zakaźnych

  • leczenie chorób zakaźnych
  • leczenie boreliozy
  • leczenie chorób wątroby

Konsultacja lekarska

USG jamy brzusznej

 

dr n. med. Marek Gubała- Specjalista Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej

Konsultacja lekarska 

Wycięcie poj. zmiany skórnej

Badanie histopatologiczne 

Usunięcie szwów 

 

WKRÓTCE:

dr n. med. Bogdan Zasada- Specjalista Ginekolog Położnik

Konsultacja lekarska

Konsultacja lekarska+USG miednicy

Konsultacja lekarska+USG miednicy+cytologia

Konsultacja lekarska+USG miednicy+cytologia+USG piersi

Cytologia

USG miednicy

USG piersi

NASZ PERSONEL

 

Monika Drobot- Wolska- masażystka
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, ukończyła studia magisterskie o specjalności odnowa psychosomatyczna (odnowa biologiczna). Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe jako masażystka. W Centrum Zdrowia i Urody dr Marioli Kunickiej wykonuje następujące zabiegi: masaże, kosmetczne zabiegi na ciało, zabiegi z urzyciem sprzętów NNM, EAT. Ukończyła wiele kursów kwalifikacyjnych dotyczących masażu, masażu leczniczego oraz kurs kosmetyczny.

 

Barbara Pukowiec- asystentka
W Centrum Zdrowia i Urody dr Marioli Kunickiej pracuje od 2011 roku. Tytuł licencjata kosmetologii uzyskała w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie. Uzupełniające studia magisterskie ukończyła w Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach na wydziale Turystyki i Promocji Zdrowia. Miła i sympatyczna, zawsze służy pomocą.

 

Agnieszka Żydek- pielęgniarka dyplomowana
Magister psychopedagogiki Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej. W zawodzie pracuje od 1990 roku. Ukończyła liczne kursy kwalifikacyjne oraz dokształcające z zakresu: pielęgniarstwa rodzinnego, organizacji i zarządzania oraz pielęgniarstwa epidemiologicznego, wykonywanie i interpretacja zapisu elektroradiologicznego. Dobro pacjenta jest dla niej wartością nadrzędną.

 

Anna Kołodziej-Reguła- kosmetolog
Absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krakowie. Ma spore doświadczenie w zawodzie, w Centrum Zdrowia i Urody Dr Marioli Kunickiej pracuje od samego początku. Zajmuję się pielęgnacją twarzy, dłoni i stóp, a także wykonuję zabiegi na ciało z użyciem sprzętów firmy BTL. Posiada certyfikaty licznych szkoleń i kursów. Radosna, prawie zawsze uśmiechnięta, chętnie służy pomocą i fachową radą.

 

Ewa Zaradzka- recepcjonistka
Recepcjonistka z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z pacjentem, planowanie wizyt, jak również czuwa nad harmonogramem pracy lekarzy, kosmetologa i masażystki. Dba o najwyższy poziom informacji udzielanej z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

 

Ilona Kulig- Koźbiał- recepcjonistka
Absolwentka Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach. Umiejętności pozyskane na studiach jak i zdobyte doświadczenie zawodowe wykorzystuje pracując jako recepcjonistka. Odpowiada za planowanie wizyt pacjentów, ceni sobie kontakt z człowiekiem, chętnie pomoże i udzieli niezbędnych informacji.

 

sklep